"Karty pomáhaju určit' životnu cestu, hl'adaju pričiny neuspechu"

O mně

Dobrý den přeji Vám všem, kteří teď prohlížíte mé stránky.

Jmenuji se Nadežda Iždinská, pocházím z bývalého Sovětského Svazu, narodila jsem se v Lotyšsku, vyrůstala jsem v Bělorusku.

Nejdříve jsem se vydala do Moskvy a následně do Prahy. Několik let jsem pracovala v zahraničí, takže mám za sebou bohatou minulost a životní zkušenost. S kartami pracuji dlouho, ale nikdy jsem si nemyslela, že to bude moje životní cesta. To, že v sobě mám jasnovidecké a telepatické schopnosti jsem si všimla ještě ve škole. Ale nerozuměla jsem tomu, předpokládala jsem, že takové schopnosti má každý. Prostě jsem si uvědomila, že jak něco řeknu, tak se to splní. V tu dobu byly zakázané informace o psychotronice a ezoterice.

Pochopila jsem, že mám neobyčejné schopnosti, až v roce 1980. Tehdy byl v Afghánistánu zabit můj milovaný muž a já jsem v Moskvě pocítila a uviděla jeho smrt. Byla to hrozná rána a ten šok trval šest let. Druhý extrémní šok jsem dostala v Praze, když jsem prodělala operaci páteře. Operace nebyla moc úspěšná a mně hrozila invalidita. V 42 letech zůstat na vozíku?!... Neplakala jsem, ale modlila jsem se a prosila Pána Boha, aby mi poslal smrt, jako dar. A stal se zázrak. Uzdravila jsem se, ale bez cizí pomoci. 28.3.1990 v 16 hodin jsem se podívala na břízu a na jarní modré nebe a poprosila matku Boží o pomoc, protože bolesti v operované páteři byly nesnesitelné. Po deseti minutách se stala neuvěřitelná věc: moje sousedka shodila konvici ze stolku a já jsem reflexivně natáhla ruku, abych tu konvici chytila. Něco mi prasklo v tom operovaném místě, nahlas jsem zakřičela bolestí a pocítila jsem úlevu. Nesnesitelná bolest zmizela a už mě víc netrápila. Moje sousedka byla operována druhý den, ale z kómatu se na druhý den neprobrala. Za tři noci jsem ji viděla ve snu, přišla k mojí posteli a dala mi na výběr dva medailonky ze stříbra. Na jednom byla vytlačená matka Boží a na druhém svatá trojice. Ve snu jsem si vybrala medailon, na kterém byl Pán Bůh se Synem a Duchem svatým. Za pár let mi manžel přinesl medailonek panny Marie. Přesně takový, jaký jsem viděla ve snu. Od té doby ho stále nosím u sebe.

My nemůžeme vysvětlit záhady, které se stávají mezi nebem a zemí. Existují nehledíc na to, jestli jim rozumíme. Karty jsou též záhadný jev. Povím Vám pravdu: nevím jakým způsobem dostávam informace, prostě je přečtu z výkladu karet. Zfalšovat přicházející informaci není možné. Umím také číst z dlaně. Před třiceti lety jsem tak uměla odhadnout povahu člověka na 75% a nyní je přesnost 95% až 97%. Existují tři druhy práce s rukama: chiromantie, chirosofie a chirologie. Já dělám chirosofii a chirologii. Ale přednost dávám kartám, zvlášť těm, které jsem vytvořila sama. Jsou velmi spolehlivé a hlavní je to, že nikdo na světě podobné karty nemá. Už jsem několikrát dostala nabídku, aby jsem je dovolila vytisknout do prodeje. Odmítla jsem to. S mými kartami pracuji jen já a moje adoptovaná dcera, která žije v Bělorusku. Mám jedinečnou metodu vykládánia karet a na ezoterických festivalech jsem neviděla nikoho, kdo by vykládal budoucnost podobným způsobem. Nemám nic proti tradičním kartám. Na začátku mě zajímal Tarot, karty Madam Lenorman, atd. Ale teď pracuji pouze s vlastními kartami. Moji klienti mi dají za pravdu, že je moje karty nikdy nezklamaly. Prakticky každý klient, který byl u mne na věštení přišel znovu. A hodně mých klientů se stalo mými přáteli a dobrými známými. Jsem jim za to velmi vděčná.

Co dávají moje karty? Informace, které pro Vás mohou být užitečné, můžou upozornit na nebezpečnou situaci ve vašem životě. Moje karty ukazují i na duchovní stránky človeka a na to, jak on vidí materiální svět. Pokud nebudeme mít rovnováhu mezi materiálnem a duchovnem, nebudeme mít harmonii v životě, která nám dává pocit pokoje a štěstí. Též ukazují, zda je člověk příliš obětavý, stále pomáhá jiným a zapomíná na sebe a na svojí rodinu. Je to opačný extrém, jako egoizmus. Člověk musí vědět, komu pomáhá a jak to dělá. Takoví lidé na sebe berou cizí karmu velmi často. Někteří pomáhají z vlastní pýchy a čekají nekonečnou vděčnost od těch, kterým pomohli. Když tu vděčnost nedostanou, jsou nahněvaní a zklamaní. Ale každá pomoc musí být nezištná. Karty ukazují na zdravotní, psychický stav a finanční situaci, pomáhají řešit vaše problémy.

Karty pomáhají určit svoji životní cestu, hledají příčiny neúspěchu (karmický kříž, uřknutí, kletbu, závist) dávají Vám rady, najdou východisko ze situace, uklidňují a dávají nádech na zlepšení Vašeho života. Usměrňují myšlení, určují termíny a upozorňují na nebezpečí, odhalují lži a hovoří pravdu.

Přeji všem, aby byli šťastní, veselí a zdraví, aby měli radost ze života a dávali tu radost ostatním. Aby hledali slunce a duhu i ve špatném počasí. Aby každý klient dostal při výkladu ty nejlepší karty: LÁSKU, RADOST A ŠTĚSTÍ.

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...